Overnames moeten het beeldvormingsbedrijf Agfa-Gevaert toelaten om zijn winst en omzet opnieuw te laten groeien. Dat heeft Christian Reinaudo, chief executive van Agfa-Gevaert, gezegd.
Reinaudo liet daarbij verstaan dat een verdere verlaging van de grondstoffenprijzen niet meer hoeft verwacht te worden, terwijl het bedrijf ook het maximum zou hebben gehaald uit maatregelen om de efficiëntie van de organisatie te verhogen. Er dienen volgens Reinaudo dan ook nieuwe activiteiten te worden aangetrokken om de cijfers van het bedrijf verder te verbeteren.
Een uitbreiding op de bestaande markten lijkt volgens de topman voorlopig weinig waarschijnlijk, zodat gekeken moet worden naar mogelijke overnames. Reinaudo merkt daarbij op dat Agfa-Gevaert de nodige reserves heeft uitgebouwd om een aantal overnames te kunnen realiseren. Daarbij wordt onder meer gedacht aan activiteiten rond inkjet-technologie en medische software.
Bron: Express.be