Het biotechbedrijf Devgen heeft met een kapitaalverhoging een bedrag van 26,8 miljoen euro opgehaald. Devgen zal de nieuwe middelen aanwenden om zijn groei in hybride rijstzaden in India en Zuidoost Azië te versnellen, te investeren in hybride rijst van de nieuwe generatie en het opzetten van biotechplatformen voor de ontwikkeling van nieuwe types rijstzaden.
De nieuwe aandelen werden geplaatst bij bestaande en nieuwe investeerders. Investeringsmaatschappij Gimv neemt voor een bedrag van 9 miljoen euro aan de kapitaalverhoging. De investeringsmaatschappij stapte al veertien jaar geleden bij de oprichting van Devgen in het kapitaal van het biotechbedrijf, maar bouwde dat aandeel nadien trapsgewijs af.
Ook andere bestaande aandeelhouders nemen aan de kapitaalverhoging deel. Een gedeelte van 18 procent werd door institutionele partijen gekocht.