Kees van Laarhoven benoemd tot Divisiedirecteur Imtech Technology

Gouda, 12 september 2003 - Imtech N.V. (technische dienstverlening in Europa) deelt mede dat de heer ir. C.A.J. (Kees) van Laarhoven (55 jaar) is benoemd tot Divisiedirecteur van de divisie Imtech Technology.

Kees van Laarhoven was tot voor kort lid van de Hoofddirectie van GTI N.V. en daarvoor Algemeen Directeur van Homij Technische Installaties B.V.

Met zijn benoeming wordt voorzien in de opvolging van ir. J. (Jan) Tromp (62 jaar), die eind van dit jaar met pensioen zal gaan.

Imtech Technology bestaat uit meerdere ondernemingen die gespecialiseerd zijn in hoogwaardige systeemtechnologie en die elk binnen hun eigen product-marktcombinatie een vooraanstaande positie innemen. De belangrijkste deelmarkten zijn analyser- en meteringtechnologie (Imtech Systems), brandblustechnologie (Saval en Knowsley), procestechnologie (Ventilex), toegangstechnologie (Imtech Toegangstechniek) en parkeertechnologie (WPS Parking Systems). In totaal heeft Imtech Technology ruim 700 medewerkers.

In zijn nieuwe functie zal Kees van Laarhoven deel uitmaken van de Directieraad van Imtech N.V.

Klik hier voor een foto van Kees van Laarhoven: