Vlaamse strategie beste aantrekkingskracht voor buitenlandse investeerders
Van alle Europese regio's heeft Vlaanderen de beste strategie om buitenlandse investeerders aan te trekken. Dat blijkt uit een rangschikking van de Financial Times.
Het gaat daarbij om de aanwezigheid van infrastructuurprojecten, incentives en het personeel dat zich bezig houdt met de promotie en begeleiding van investeerders. Op de tweede plaats volgt Brussel.
Wallonië werd als zesde gerangschikt. In totaal staat Vlaanderen op de zevende plaats bij de meest aantrekkelijke regio's voor buitenlandse investeerders.
De top-drie wordt ingenomen door Zuidoost-Engeland, Ile-de-France en Noordrijnland-Westfalen. Brussel staat op een zestiende plaats. Wallonië is in de top vijfentwintig niet terug te vinden. Twee jaar geleden stond Vlaanderen echter nog wel op een tweede plaats. (MH)