Speciaal voor de bezoekers van Analist.nl bieden wij in samenwerking met Saxo Bank u het boek 'Complete Gids voor de Valutahandel' aan. Het boek is geschreven door Pierre-Antoine Dusouillier en Pieter Jan Datema van Saxo Bank. Speciaal voor de bezoekers van het 59e beleggingssymposium op zaterdag 10 november van de HCC beleggingsclub bieden wij het boek gratis aan. Voorheen werd dit symposium altijd in Culemobrg gehouden maar vanaf heden wordt het in De Bilt georganiseerd. Klikt u hier voor het programma.
Pieter Jan Datema |
Valutahandel (ook wel ‘Forex’ of ‘FX’ genoemd) is de grootste financiële markt. Wereldwijd wordt er voor ongeveer $ 4 biljoen ($ 4000 miljard) aan valuta’s per dag verhandeld. Dat is tien keer meer dan de omzet van alle aandelenbeurzen bij elkaar. De handel in valuta gaat 24 uur per dag door en wordt voortdurend gedreven door politiek en economisch nieuws. Dat maakt het tot een erg aantrekkelijke markt voor beleggers, en verklaart de snel stijgende wereldwijde populariteit van het beleggen in valuta.
Het doel van dit boek is om de beginner op de valutamarkt een leidraad te geven en te begeleiden bij de eerste stappen als valutahandelaar.
Complete Gids voor Valutahandel |
Voor wie verder wil gaan bevat deze gids ook nog tips voor de populairste En meest efficiënte tradingstrategieën en analyses van het functioneren van producten die afgeleid zijn van de valutamarkt. Dankzij de heldere opzet is Complete Gids voor de valutahandel de perfecte handleiding voor het leren handelen op de valutamarkt.