Tijdens een buitengewone algemene vergadering van het bedrijf De Rouck Geomatics, producent van wegenkaarten en aanverwante producten, hebben de aandeelhouders ingestemd om de beursnotering van de onderneming te laten schrappen. Reden voor de beslissing is de moeilijke situatie waarin het bedrijf zich al geruime tijd bevindt.
De Rouck Geomatics staat genoteerd op de afdeling Alternext van de beurs in Brussel, maar door de financiële situatie van het bedrijf is het naar eigen zeggen niet langer verantwoord de hoog oplopende kosten van de handel in aandelen te dragen. Het voorstel om het aandeel te schrappen werd met een meerderheid van bijna 90 procent goedgekeurd.
Na deze beslissing zal De Rouck Geomatics contact opnemen met de Autoriteit Financiële Diensten en Markten (FSMA) om de schrapping van het aandeel door te voeren. Het bedrijf is de voorbije jaren in problemen gekomen omdat onvoldoende kon worden ingespeeld op digitale ontwikkelingen.
Bron: Express.be