De AEX -index is vandaag wederom in de min gedoken. Aan het einde van de handelsdag noteerde de AEX -index op een min van bijna 2% op 242 punten. De grootste dalers waren ING en TomTom . Vooral ING trok de index met een min van 10% hard omlaag. Bij de stijgers valt Fornix Biosciences met een plus van meer dan 23% op. De farmaceutische bedrijf presenteerde vandaag haar resultaten over de diverse onderzoeksprojecten. Door analisten werd hier positief op gereageerd. Verder stegen ook de vastgoedfondsen Nieuwe Steen en Vastned Retail , beiden met plussen van rond de 5%.
Ook in de rest van Europa noteren de belangrijkste indices lager. De renteverlaging resulteerde niet in een betere stemming op de aandelenmarkten. De DAX in Duitsland noteerde aan het einde van de handelsdag bijna 100 punten lager op 4324 punten.
Bij het begin van de handel in Amerika noteren de hoofdindices beiden met minnen van gemiddeld 1,5%. Ook hier zijn het de financials die de markten omlaag trekken.