De handelsweek is met forse verliezen begonnen. Op het Damrak was het zwaargewicht ArcelorMittal dat de AEX -index omlaag duwt. In de Financial Times stonden berichten over het wellicht niet halen van doelstellingen door het bedrijf. Deze morgen verlies het aandeel bijna 4% op 26,40 euro.
Ook in Brussel noteert de hoofdindex lager. Hier noteert de Bel20 bijna een procent lager op 2475 punten. Befimmo Sicavi is het enige aandeel dat met een forse plus noteert. Bij de verliezers staan KBC Groep, Umicore en Dexia . Genoemde aandelen noteren gemiddeld 3% lager dan het slot van vrijdag.
Voor beleggers is er vandaag weinig richtinggevend nieuws te vinden. Aan het einde van deze week komen er pas weer macro-cijfers naar buiten. Tevens worden er dan visies van de centrale banken over de economieën bekendgemaakt.