De beurzen in New York zijn woensdag hoger geopend. Gunstige cijfers over de industriële productie in China stemmen beleggers positief.
Woensdag werd bekend dat de industriële productie in China in de periode tussen november 2008 en oktober 2009 groeide met 16,1 procent. Dat is het sterkste groeicijfer in negentien maanden.
De Dow-Jonesindex van dertig grote fondsen stond kort na opening met een winst van 0,5 procent op 10.294,73 punten. De breed samengestelde S&P 500 steeg 0,6 procent tot 1091,67 punten. De door technologiefondsen gedomineerde Nasdaq won 0,7 procent tot 2166,23 punten.
Het warenhuisconcern Macy's maakte zijn kwartaalcijfers bekend. Macy's boekte een verlies van 35 miljoen dollar vergeleken met een verlies van 44 miljoen dollar een jaar eerder. Ook gaf het bedrijf een tegenvallende verwachting voor de rest van het jaar. Macy's daalde 5,6 procent.