De consensus over het aandeel BNP Paribas is na de gestelde monsterboete van ruim 8 miljard dollar door de Amerikaanse overheid vrijwel gelijk gebleven. Analisten noemen het aandeel nog steeds ondergewaardeerd en hebben een gemiddelde fair value van ruim 57 euro.Voor het aandeel staat 1 verkoopadvies uit.
Vandaag is zakenbank Goldman Sachs de enige partij die het aandeel een downgrade geeft. Het advies gaat van kopen naar houden bij een van 71 euro naar 60 euro verlaagd koersdoel. De analisten baseren hun downgrade grotendeels op de gestelde mega boete. Mede hierdoor worden voor de jaren 2014 t/m 2018 de taxaties verlaagd.
De recente koersdreun van afgelopen vrijdag was niet de enige tik voor het aandeel dit jaar. Eind april kreeg het aandeel zelfs een nog grotere dreun te verwerken: het aandeel ging toen van de 52,50 euro naar de 49,50 euro. De huidige koers van circa 51 euro is het laagste niveau sinds begin dit jaar.