Na de rally van woensdag nemen veel beleggers vandaag hun winsten. De Bel20 noteert echter wel met een lichte plus op 2404 punten. Delhaize is grote gangmaker in Brussel nadat het bekendmaakte dat haar zaken beter dan verwacht gaan.
Rond het middaguur noteerde de AEX -index met een min van bijna 3 punten op 303 punten. Een éénduidig beeld is er op het Damrak niet te onderscheiden want het zijn zowel de cylische als de niet-cylische aandelen die omlaag gaan.
Ahold is een opvallende stijger. Het aandeel wordt door veel analisten al tijden als een veilige haven omschreven, vandaag noteert het aandeel met een plus van 4,5% op 9,11 euro. Donderdagmorgen maakte het bedrijf bekend dat het wijzigingen in haar organisatie gaat doorvoeren. Beleggers verwelkomen dit gebaar met een royale koerswinst.