Eigen vermogen Nedsens daalt naar 8,7 miljoen euro

Investeringsmaatschappij MKB Nedsense N.V. deelt mede dat de resultaten over de eerste helft van 2025 overeenkomen met de verwachting die is uitgesproken in het persbericht van 11 juli jl. Het eigen vermogen is afgenomen van 9,3 miljoen naar 8,7 miljoen euro. Het resultaat bedroeg 0,55 miljoen euro negatief, tegen 0,06 miljoen euro positief in de eerste jaarhelft 2024.

Het belang in Almunda Professionals leverde een geringe positieve bijdrage. Bovendien werden rente-inkomsten ontvangen en was sprake van een waardetoename van de belangen in GNS Brinkman en Axess. De op 11 juli jl. aangekondigde afboeking op het belang in Tibtec van 0,80 miljoen euro zorgt evenwel voor een negatief resultaat en een daling van het eigen vermogen. Bij 100 miljoen uitstaande aandelen komt de intrinsieke waarde, het eigen vermogen per aandeel, uit op 8,7 eurocent (ultimo 2024: 9,3 eurocent).

Op 11 juli heeft MKB Nedsense voorts meegedeeld dat het bestuur is benaderd met diverse investeringsvoorstellen waaronder voorstellen op het gebied van vastgoedprojecten, cryptocurrency, AI en reverse listing. Het bestuur heeft de geïnteresseerde partijen verzocht hun voorstellen nader te specificeren. Op basis van de nadere specificaties geeft MKB Nedsense op dit moment de voorkeur aan een aan cryptocurrency gerelateerd voorstel. In dat kader worden gesprekken gevoerd en wordt het voorstel thans financieel en juridisch verder bekeken en uitgewerkt.

MKB Nedsense benadrukt dat sprake is van een mogelijke investering en transactie, en dat geen zekerheid bestaat over het doorgaan van een transactie, de timing daarvan of de (mogelijke) gevolgen voor aandeelhouders van MKB Nedsense.